علم و دانش

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت علم و دانش خوش آمدید. مدیریت علم و دانش با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

دانلود فایل فعالیت وگزارش کارورزی (2) راهنمایی و مشاوره.

دانلود فایل فعالیت وگزارش کارورزی (2) راهنمایی و مشاوره.

فعالیت وگزارش کارورزی (2)

 رشته : راهنمایی و مشاوره

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 50

 

 

 

 

گزارش فیزیکی

مدرسه ولایت دارای  کلاسهای آموزشی  ، کتابخانه، آزمایشگاه ، دفتر معاونان ودبیران ، آبدار خانه ،نماز خانه ، بوفه ، سرویس بهداشتی ،حیاط و زمین ورزشی و سالن تنیس و رختکن است:
کلاسها :  کلاسهای آموزشی مدرسه ولایت دارای مساحت 6 در 7 و نسبت به مدارس دیگر تا حدی  قابل قبول هستند که این کلاسها دارای سیستم روشنایی مناسب و دستگاه پروژکتور، وایت برد، و نیمکت های دونفری هستند که هر دو دانش آموز روی یه نیمکت می نشینند. و هر کلاس دارای دو پنجره است.

 

دفتر معاونان و مدیران:

دفتر معاونان و دبیران  مدرسه ولایت در کنار در ورودی سالن قرار گرفته است و این دفتر دارای میز و صندلی های مناسب به تعداد کافی متناسب با تعداد دبیران ومعاونان است. و دراین اتاق صندوق های کوچکی جهت نهگداری وسایل آموزشی مربوط به هریک از معلمان قرار گرفته و همچنین دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، سیستم رایانه، پانل جهت اطلاع رسانی معلمان، و قفسه کتاب، و قفسه دفاتر حضور  و غیاب کلاسهاو دیگر امکانات جزئی می باشد.


کتابخانه :
این مدرسه دارای یک کتابخانه کوچک که دارای کتابهایی در زمینه های درسی جهت استفاده دانش آموزان است و این کتابخانه در طبقه ی اول قرار گرفته است.


نمازخانه:

مدرسه ولایت دارای یه نمازخانه با مساحت 5 در 6 می باشد که درطبقه سوم درکنار سالن کنفراس قرار گرفته است.که جهت نماز خواندن دبیران و دانش آموزان دایر شده است.

آزمایشگاه:

همچنین مدرسه ولایت دارای یک آزمایشگاه مجهز به امکانات از قبیل میکروسکوپ، و اسکلت انسان ، و ... جهت انجام دادن آزمایش های مربوط به کتاب علوم تجربی می باشد. وهمچنین دارای نقشه ی کره ی زمین ونیز سایر نقشه های جغرافیایی  است.

مقدمه


هدف من از نوشتن این گزارش درحیطه کار خود درزمینه کارورزی بازگو وبیان کردن روز اول کارورزی درمدرسه ولایت واقع در شهرستان ارومیه درسراه ابوذر است. من با نوشتن این گزارش همواره روز اول خود در مدرسه و روابط با همکاران وشیوه ی اولین برخورد رفتن به کلاس درس وبحث وگفتوگوها ومشاهده وتدریس کتاب تفکر وسبک زندگی را بازگو می نمایم.اولین روز کارورزی:


ترم پنجم و کارورزی دوم، که همانند ترم قبل یعنی ترم چهارباید 2 واحدی را به نام کارورزی طی کنیم و به واحد های پاس شده بیفزاییم. ترم 4 استاد کارورزی ما استاد خضرلودانسته های بسیاری را در اختیار ما قرار داد و اطلاعات بسیارگران بهایی را از او به ارث بردیم. اما ترم پنجم استاد ما عوض شد و استاد دیگری با تجربه های بیشتر به کلاس ما آمدند. به نام دکتر رضایی، ترم پنج نیز کارورزی ما در برنامه ی روز سه شنبه گنجانده شده بود. صبح ما سر کلاسپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karv12_1108203_2827.zip334.3k